Пропозиції та варіанти будь-якої допомоги ви можете нам відправити на пошту [email protected]
Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців

Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців

🙏З початку повномасштабноі військової агресії на території України без підтримки бізнесу і меценацтва важко обійтися переселенцям з територій, де проходять бойові дії.
🎁 У дні Світлого Христового Воскресіння, 27.04.2022 Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців. Святкові продукти до столу, такі як пасха, ковбасні вироби, солодощі отримали 220 тимчасово переміщених осіб, з них 85 дітей.
❤️Ми вдячні постійним клієнтам та всім небайдужим відвідувачам супермаркету «Alma», хто долучився до збору продуктів, тим самим проявивши родинну турботу.
💙Пам’ятайте, разом – ми сила!
💛А сила наша – в єдності!
Слідкуйте за нами в різних соц.меражах:
📱FACEBOOK – Благодійний Фонд Гідність
📩 TELEGRAM – Благодійний Фонд «Гідність»

Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців Благодійний фонд «Гідність» спільно з мережею супермаркетів «Alma» влаштували смачний Великдень для переселенців

Поділитися у соц-мережах