Пропозиції та варіанти будь-якої допомоги ви можете нам відправити на пошту [email protected]
Благодійний фонд «Гідність» та Мукачівський драматичний театр показало пригодницьке уявлення про дружбу казкових героїв для дітей.

Благодійний фонд «Гідність» та Мукачівський драматичний театр показало пригодницьке уявлення про дружбу казкових героїв для дітей.

🎭Сьогодні актори Мукачівський драматичний театр разом із Благодійним фондом «Гідність», показом пригодницької вистави про дружбу казкових героїв “Лісові пригоди”, створили невеличке свято діткам внутрішньо переміщених осіб.
❤️Дякуємо колективу театру та особисто керівнику Юрію Глебі за співпрацю!
Благодійний фонд «Гідність» та Мукачівський драматичний театр показало пригодницьке уявлення про дружбу казкових героїв для дітей. Благодійний фонд «Гідність» та Мукачівський драматичний театр показало пригодницьке уявлення про дружбу казкових героїв для дітей. Благодійний фонд «Гідність» та Мукачівський драматичний театр показало пригодницьке уявлення про дружбу казкових героїв для дітей. Благодійний фонд «Гідність» та Мукачівський драматичний театр показало пригодницьке уявлення про дружбу казкових героїв для дітей. Благодійний фонд «Гідність» та Мукачівський драматичний театр показало пригодницьке уявлення про дружбу казкових героїв для дітей. Благодійний фонд «Гідність» та Мукачівський драматичний театр показало пригодницьке уявлення про дружбу казкових героїв для дітей.

Поділитися у соц-мережах